Хочеш співпрацювати з нами?

Для створення особистого професійного кабінету натисніть кнопку “Почати”. Будь ласка, заповніть всі поля форми. Після цього натисніть кнопку “Продовжити”.

Переваги нашого сервісу

Якісний промоушен

Реклама усередині сайту
безкоштовна розкрутка

Збільшення клієнтського потоку

За рахунок офлайн-записy через зручний мобільний додаток IBeauty.

Впізнаваність на ринку

Індивідуальний інтерфейс,
Ваші акції - ваша реклама.

Здорова конкуренція всередині салону

Підвищується якість обслуговування
співробітників, робота на відгуки клієнтів.

Б'юті маркет

Можливість реалізовувати додатковy
кількість б'юті-товарів.

Безкоштовна СRM-програма

Повна автоматизація організації графіків,
запису і контролю фінансів.

Ціноутворення і комісія

Адміністрація сайту не втручається в цінову політику клієнтів і не здійснює самостійного списання комісії в період оплати. Таким чином, Ви можете самостійно створювати конкурентоспроможні ціни, отримуючи максимальний приплив нових відвідувачів.

КОМІСІЯ У КИЄВІ 10%

Ми надаємо:

 • check_greenТехпідтримку, допоможемо вирішити всі Ваші питання.
 • check_greenПостійну рекламу в соціальних мережах 24 години на добу. Ми робимо все, аби максимально збільшити приплив клієнтів.
 • check_greenМи підготували унікальні пропозиції та поради, які допоможуть збільшити ефективність роботи Вашого салону.

Дізнайтеся скільки
зможете заробляти

Ціна за послугу

Комісія iBeauty

- 10%

Комісія при оплаті через LiqPay

- 2,15%

Прибуток за послугу

Реклама

Реклама в Інтернеті коштує значних витрат, а розкрутка окремого салону - вимагає немалих вливань, зусиль і постійного контролю. IBeauty пропонує зробити цю роботу за Вас, адже навіть система запису та оповіщення клієнтів на сайті працює автоматично, все максимально просто та доступно. Сервіс займається повним розкручуванням Вашого бізнесу, що значно економить витрати салону на рекламу в Інтернет-мережі. Залучення клієнтів— наше основне завдання, ми прагнемо розширити межі Вашого впливу та допомогти вийти на новий рівень і залучити максимальну кількість клієнтів на ринку послуг краси.

megaphone

Зростання популярності

На даний момент абсолютно усі користуються мобільними додатками і програмами, які значно спрощують життя і економлять багато часу. Дійсно, бути першими завжди страшно і ризиковано, але, безперечно, зазвичай саме перші захоплюють усі лаври, а іншим - залишаються крихти.

stairs

iBeauty - безаналоговий сервіс, ми пропонуємо:

 • check_greenЗручний сервіс для клієнтів
 • check_greenЦілодобовий запис на всі послуги, який не потрібно підтверджувати
 • check_greenПрограми акцій і знижок
 • check_greenКешбек за реєстрацію на сайті та відгук
 • check_greenЧесні рейтинги - основа здорової конкуренції в колективі

Впізнаваність на ринку

IBeauty - не просто чергова платформа, Ми пропонуємо індивідуальний інтерфейс та особистий кабінет компанії. По суті - це Ваш окремий сайт, де Ви можете розмістити всі Свої знімки, показати кращі роботи майстрів, продемонструвати рівень підготовки і професіоналізму. Проведення індивідуальних акцій і програм допоможуть підвищити популярність і залучити багато нових відвідувачів. Знижки постійним клієнтам та інші програми підвищать лояльність клієнтів саме до Вашого салону та допоможуть швидко стати «ТОП» серед конкурентів.

recognize

Здорова конкуренція

Ні для кого не секрет, що мотивація персоналу здатна творити чудеса. Формування окремого рейтингу для кожного майстра пробуджує дух здорового змагання і прагнення до лідерства. Як правило, натхненні співробітники працюють як мінімум у два рази ефективніше.

networking

Безкоштовна CRM-програма

Поділ інтерфейсу для салону - така можливість є тільки у нас. Тепер Вам не обов'язково показувати всі фінансові та податкові звіти, адже для зручності і додаткового захисту ми створили окремий доступ для власників бізнесу та його співробітників.

Безкоштовна CRM-програма включає:

 • Повну базу даних yсіх Ваших клієнтів;
 • Зручний календар і графік роботи співробітників;
 • Система «нагадувань» про візит;
 • Облік фінансів;
 • Звітність.

Б'юті маркет

Наш Сервіс створив окремий розділ платформи магазину, призначений для реалізації комплексів косметики та професійних засобів. Усе в одному місці. Тепер, як і в салоні, Ви можете продавати будь-яку косметичну продукцію. Наприклад: клієнт записався на процедуру, залишився задоволеним, Ви пропонуєте йому засіб для догляду за волоссям. Відвідувач оцінює його користь і може легко замовити для себе вподобаний засіб без повторного відвідування салону на ресурсі IBeauty.

beauty_market

Хочеш співпрацювати з нами?

Для створення особистого професійного кабінету натисніть кнопку “Почати”. Будь ласка, заповніть всі поля форми. Після цього натисніть кнопку “Продовжити”.

Oнлайн бронювання послуг краси